محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator
پیشگیری از آنفلوانزا در بارداری

پیشگیری از آنفلوانزا در بارداری

اشتراک گذاری

کنترل ویروس کرونا در آلمان

وزیر بهداشت فدرال آلمان رویکرد این کشور در برابر بیماری همه گیر ویروس کرونا را بررسی می کند.از سیستم مراقبت های بهداشتی تا فناوری ، ۳ دلیل اصلی برای مدیریت نسبتاً موفق آن تاکنون وجود دارد.

کشورهای دیگر نیز می توانند از تعهد آن در ایجاد اعتماد عمومی درس بگیرند.در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر ، آلمان بحران COVID-19 را بخاطر سیستم بهداشتی ، بودجه فنی و رهبری قاطع به خوبی مدیریت کرده است. اما فراتر از هر ویژگی منحصر به فرد سیستم آلمانی ، چیزی است که همه کشورها می توانند آن را تکرار کنند:

 تعهد قوی برای ایجاد اعتماد عمومی.از آلمان اغلب به عنوان مثالی مثبت در مورد نحوه کنترل بیماری همه گیر COVID-19 یاد می شود. ما در جلوگیری از بار بیش از حد سیستم بهداشتی خود موفق بودیم.

منحنی عفونت ها کاملاً مسطح است. و نسبت موارد شدید و فوتی در آلمان نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر کمتر است. اما این باعث می شود ما فروتن باشیم ، نه اعتماد به نفس بیش از حد.

من اکنون سه دلیل می بینم که چرا آلمان از این بحران به خوبی عبور کرده است.

 اول ، سیستم مراقبت های بهداشتی آلمان در شرایط خوبی قرار داشت و به بحران تبدیل نشد. همه به خدمات پزشکی دسترسی کامل داشته اند. این نه تنها شایستگی دولت فعلی بلکه سیستمی است که در طی بسیاری از دولت ها ساخته شده است. با داشتن یک شبکه عالی از پزشکان عمومی برای مقابله با موارد خفیف تر COVID-19 ، بیمارستان ها قادر به تمرکز بر بیماران شدیدتر شده اند.

دوم ، آلمان اولین کشوری نبود که به این ویروس مبتلا شد و بنابراین وقت آماده سازی داشت. در حالی که ما همیشه تعداد نسبتاً زیادی تخت بیمارستانی را به ویژه در بخشهای مراقبت ویژه در دسترس خود نگه داشته ایم ، اما تهدید COVID-19 را نیز از ابتدا جدی گرفتیم. بر این اساس ، ظرفیت ICU کشور با ۱۲۰۰۰ تختخواب خیلی سریع به ۴۰۰۰۰ تایی افزایش یافت.

برای ادامه مطلب در لینک زیر کلیک کنید

https://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/10/کرونا-ویروس-در-آلمان.pdf

دسته بندی : اخبار , کرونا ویروس
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 07 / 10 / 2020
بازدید : 23 بار
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=3466