درمان دیابت بدون دارو

اشتراک گذاری

طریقه درمان بیماری دیابت

با افزایش شیوع دیابت در سطح جهان ، مبارزه با این بیماری مزمن همچنان ادامه دارد. تحقیقات جدید نه تنها عوامل ایجاد کننده بیماری دیابت نوع ۲ بلکه نحوه معکوس کردن بیماری را توضیح می دهد. این یافته ها همچنین نشان می دهد که چه عاملی منجر به بهبودی پس از معکوس شدن(reverse) برای برخی از افراد می شود.

بین سالهای ۱۹۸۰ و ۲۰۱۴ ، تعداد افرادی که به دیابت مبتلا هستند در سراسر جهان از حدود ۱۰۸ میلیون به ۴۲۲ میلیون نفر افزایش یافته است.حدود ۹۰٪ از این افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ هستند.

مداخلات فارماکولوژیک برای متوقف کردن آنچه بعضی از آنها به عنوان بیماری دیابت از آن نام برده اند ، کمتر عمل کرده است.با این حال ، مداخلات سبک زندگی ممکن است در جاهایی که رویکردهای دیگر شکست خورده باشد ، موفق شود.چند سال پیش ، اخبار پزشکی امروز در مورد اولین نتایج یک کار آزمایی بالینی گزارش داد ، که نشان داد برنامه های کاهش وزن شدید می تواند به افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ کمک کند تا بدون استفاده از هیچ دارویی بهبودی پیدا کنند.

این مسیر به نام کارآزمایی بالینی Remination Diabetes (DiRECT) خوانده شد و یکی از همکاران آن پروفسور روی تیلور از دانشگاه نیوکاسل در انگلستان بود.اما چگونه این بهبودی رخ می دهد و آیا می تواند در طولانی مدت دوام داشته باشد؟ چرا برخی از افراد به بهبودی پایدار می رسند در حالی که برای سایرین ، شرایط برمی گردد؟

پروفسور تیلور با استفاده از داده های آزمایش DiRECT و استفاده از تکنیک های تصویربرداری برش و نظارت بر خون ، به همراه تیم خود برای پاسخگویی به این سؤالات آماده شد.محققان یافته های خود را در مجله Cell Metabolism منتشر کردند.و…برای ادامه مطلب دانلود کنید

لینک دانلود

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/01/درمان-دیابت-بدون-دارو.pdf

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ