محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

درمان تحقیقاتی برای ویروس کرونا

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

تحقیقات ویروس کرونا

در حال حاضر هیچ داروی ضد ویروسی دارای مجوز از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای معالجه بیماران مبتلا به COVID-19 وجود ندارد. برخی از مطالعات in vitro یا in-vivo ، فعالیت درمانی بالقوه ترکیبات را در مقابل کروناویروسهای مرتبط نشان می دهد ، اما هیچ داده ای در دسترس از مطالعات مشاهده ای یا کارآزمایی کنترل شده تصادفی در انسان وجود ندارد.

از توصیه های درمانی درمانی برای بیماران با COVID-19 تایید شده یا مشکوک در این باره. گزارش شد که Remdesivir ، یک داروی ضد ویروسی تحقیقاتی ، فعالیت آزمایشگاهی در برابر SARS-CoV-2 دارد. [۲۴] تعداد کمی از بیماران مبتلا به COVID-19 برای استفاده دلسوزانه خارج از یک آزمایش کارآزمایی بالینی ، Remdesivir داخل وریدی دریافت کرده اند. یک کارآزمایی بالینی تصادفی کنترل شده با دارونما از Remdesivir برای معالجه بیماران بستری با ذات الریه و COVID-19 در چین انجام شده است.

یک آزمایش برچسب تصادفی از درمان ترکیبی لوپیناویر-ریتوناوویر نیز در بیماران بستری با ذات الریه و COVID-19 در چین انجام شده است ، اما تاکنون هیچ نتیجه ای در دسترس نیست. آزمایشات بالینی سایر داروهای درمانی بالقوه برای COVID-19 برنامه ریزی شده است.

تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

منبع:https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/clinical-guidance-management-patients.html

دسته بندی : اخبار , کرونا ویروس
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 02 / 03 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=1609