درمان تحقیقاتی برای ویروس کرونا

اشتراک گذاری

تحقیقات ویروس کرونا

در حال حاضر هیچ داروی ضد ویروسی دارای مجوز از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای معالجه بیماران مبتلا به COVID-19 وجود ندارد. برخی از مطالعات in vitro یا in-vivo ، فعالیت درمانی بالقوه ترکیبات را در مقابل کروناویروسهای مرتبط نشان می دهد ، اما هیچ داده ای در دسترس از مطالعات مشاهده ای یا کارآزمایی کنترل شده تصادفی در انسان وجود ندارد.

از توصیه های درمانی درمانی برای بیماران با COVID-19 تایید شده یا مشکوک در این باره. گزارش شد که Remdesivir ، یک داروی ضد ویروسی تحقیقاتی ، فعالیت آزمایشگاهی در برابر SARS-CoV-2 دارد. [۲۴] تعداد کمی از بیماران مبتلا به COVID-19 برای استفاده دلسوزانه خارج از یک آزمایش کارآزمایی بالینی ، Remdesivir داخل وریدی دریافت کرده اند. یک کارآزمایی بالینی تصادفی کنترل شده با دارونما از Remdesivir برای معالجه بیماران بستری با ذات الریه و COVID-19 در چین انجام شده است.

یک آزمایش برچسب تصادفی از درمان ترکیبی لوپیناویر-ریتوناوویر نیز در بیماران بستری با ذات الریه و COVID-19 در چین انجام شده است ، اما تاکنون هیچ نتیجه ای در دسترس نیست. آزمایشات بالینی سایر داروهای درمانی بالقوه برای COVID-19 برنامه ریزی شده است.

تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

منبع:https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/clinical-guidance-management-patients.html

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ