محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

پیش گویی شخصیت با شکل انگشتان دست

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

پیش گویی شخصیت

لینک دانلود تصویری PDF

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/03/پیش-گویی-شخصیت-با-شکل-انگشتان-دست.pdf

                                   بسم الله الرحمن الرحیم

پیش گویی شخصیت با شکل انگشتان دست

انگشتان دست شما می توانند چیزهای زیادی راجع به شخصیت خود به شما بگویند. چه نوع انگشتی دارید؟

راز در انگشت حلقه و نشانگر نهفته است. این می تواند در مورد اینکه شما چه شخصیتی هستید بگویید. این آزمایش فقط برای آقایان اعمال می شود زیرا طول این انگشتان نشان دهنده سطح تستوسترون در مردان است. سه نوع وجود دارد: A ، B و C.

الف) انگشت حلقه طولانی تر از انگشت اشاره است

ما در اینجا در مورد مردان خوش تیپ صحبت می کنیم. آنها جذاب هستند و می توانند با همه همراه شوند. با این حال آنها کمی تهاجمی تر هستند و سریع می توانند  خود را به خطر بیاندازند. این همچنین بدان معنی است که این نوع افراد غالباً با انگشت حلقه کوتاهتر ، از همکاران خود درآمد بیشتری کسب می کنند.

ب) انگشت حلقه کوتاهتر از انگشت اشاره است

مردانی که این دست ها را دارند بسیار اعتماد به نفس دارند و حتی می توانند کمی خودشیفته باشند. این افراد مشکلی ندارند که اغلب تنها باشند و دوست ندارند آشفته شوند. با این حال ، هنگامی که عشق به میان می آید ، آنها اطمینان کمتری دارند زیرا آنها  کسانی نیستند که اولین حرکت را انجام دهند و ابتکار عمل را بدست بگیرند.

ج- انگشت حلقه و انگشت اشاره به طول یکسان هستند

شاید این به اندازه کافی در حال حاضر باشد … مردان با این دست واسطه های خوب ، بسیار وفادار و دوست داشتنی هستند. همه چیز با این نوع متعادل است. آنها آرام هستند و به نظر می رسد همه چیز به طور روان اجرا می شود ، گویی این همه سازمان یافته است.

                              تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 28 / 03 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=1706