مزایای ازدواج

اشتراک گذاری

ازدواج، چرا این کار را می کنید؟

چرا مردم معمولاً ازدواج می کنند. در یک کلمه واحد، عشق. وقتی عاشق کسی هستید و می خواهید بقیه عمر خود را با آنها سپری کنید، ازدواج تمایل به گام بعدی منطقی خواهد بود.

البته مواقعی وجود دارد که افراد وقتی باید ازدواج نکنند، ازدواج میکنند و به همین دلیل نرخ طلاق در ایالات متحده حدود پنجاه درصد است. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود افراد وقتی ازدواج می کنند که نباید ازدواج کنند. این می تواند از فشارهای خانوادگی، تصمیمات سرزده یا تغییرات زندگی متغیر باشد که باعث می شود افرادی که نباید ازدواج کنند ازدواج کنند. و گاهی اوقات، افراد متفاوت تغییر می کنند و مسیر زندگی آنها دیگر به معنای در هم آمیختن به عنوان یک زوج زناشویی نیست. اما امید این است که معمولاً وقتی ازدواج می کنید ، یک عمر طول بکشد.

فواید ازدواج چیست؟

با یادداشت عاشقانه، ازدواج راهی برای اعلام عشق و تعهد خود به یکدیگر به جهانیان است. عروسی ها می توانند از بزرگ تا کوچک، غریب تا روستایی باشند. برنامه ریزی عروسی، جمع شدن دوستان و خانواده خود و جشن گرفتن یک فصل جدید راهی عالی برای شروع فصل جدید زندگی شما است. سپس، شما بقیه زندگی خود را در کنار هم خواهید بود.

از نظر قانونی، مزایای ازدواج نیز وجود دارد. اکنون می توانید مالیات را به طور مشترک ثبت کنید و مزایایی از قبیل کسر دو مبلغ معافیت از درآمد خود دریافت کنید. همچنین به شما در واجد شرایط بودن در اعتبارات مالیاتی مختلف کمک می کند. همچنین، کسر مالیات زناشویی نامحدود وجود دارد. شما می توانید در هر زمان مقدار نامحدود دارایی را به همسر خود منتقل کنید. در حالی که انجام این کار با همسر غیر برابر با مالیات است، در صورت مراجعه به شخصی که با او ازدواج کرده اید، بدون پرداخت مالیات است. (این مزایا در آمریکا ست)

در حالی که زندگی می کنید، مزایای سلامتی و شغلی نیز دارید. متاهل بودن بدان معنی است که می توانید همسر خود را بر روی بیمه درمانی خود قرار دهید، این گزینه در انتخاب طرحی که برای هر دو شما بهتر باشد گزینه های بیشتری می دهد. در صورت لزوم می توانید مرخصی و عائله مندی را نیز بگیرید. سرانجام، هنگام فرزندآوری آسان تر می شود و عواطف بیشتر میشود. [۲]

با وجود همه موارد قانونی و واقعیتی، ازدواج کردن دارای مزایای عاطفی است. داشتن همسر که به شما حمایت احساسی و جسمی می دهد می تواند به شما کمک کند زندگی طولانی تر و شاد تری داشته باشید.

بطور خلاصه

  • افراد متاهل استرس کمتری دارند
  • زوج های متاهل کمتر افسرده می شوند
  • افراد دارای همسر کمتر در معرض رفتارهای پرخطر هستند
  • آنها پس از عمل جراحی عمده نتایج بهتری دارند
  • آنها به احتمال زیاد از سرطان زنده مانده اند
  • افراد متاهل خواب بهتری دارند
  • افراد متاهل بیشتر زندگی می کنند

بزرگترین فایده از هم

البته، بدون توجه به مزایای شگفت انگیز ازدواج، بسیاری از مردم هنوز به دلایل قدیمی ازدواج می کنند: عشق و همراهی. بله، عشق همه چیزهایی است که شما نیاز دارید، اما، صدمه ای نمی بینید که ازدواج بسیار قدرتمند است.
بیشتر بخوانید:

https://www.thelist.com/41041/surprising-benefits-married/؟

تهیه و ترجمه: دکترحسین جدید

کانال تلگرامی   t.me/jadidpdf

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ