محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

لیپوساکشن

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی برای تغییر شکل بدن با از بین بردن چربی بدن است. لیپوساکشن باید توسط یک جراح پلاستیک متخصص انجام شود. بیمه هزینه لیپوساکشن آزیبایی را پوشش نمی دهد.

لیپوساکشن چیست؟لیپوساکشن (لیپکتومی یا لیپوپلاستی نیز نامیده می شود) نوعی جراحی زیبایی است که برخی از افراد در نظر می گیرند تا احساس خود را نسبت به شکل ظاهری بدن بهبود بخشند. این روش یک روش کاهش وزن نیست.

لیپوساکشن

لیپوساکشن با از بین بردن چربی از  نواحی خاصی، شکل برخی از مناطق بدن را تغییر می دهد. این روش معمولاً برای ران ، باسن ، شکم ، بازوها ، گردن و زیر چانه استفاده می شود ، همچنین برای پشت ، زانوی داخلی ، سینه ، گونه ، ساق پا و مچ پا نیز استفاده می شود.

برخی از افراد همزمان با سایر روشهای جراحی زیبایی مانند لیفت صورت ، تقویت سینه یا جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) لیپوساکشن انجام می دهند.

آیا لیپوساکشن برای من مناسب است؟

لیپوساکشن برای شما مناسب است اگر انتظارات واقع گرایانه ای در مورد این روش دارید ،یعنی سعی کرده اید با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم فرم بدن خود را تغییر دهید و در زمان انجام عمل از سلامتی خوبی برخوردار باشید.

در حالی که مردم – به ویژه خانم ها – معمولاً برای داشتن ظاهری خاص و فرم بدنی احساس فشار می کنند ، لیپوساکشن ممکن است چاره ساز نباشد.و…

برای ادامه مطلب در لینک زیر کلیک کنید

https://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/09/لیپوساکشن.pdf

دسته بندی : پوست و مو , جراحی
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 19 / 09 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=2858