علائم هشدار دهنده طلاق

اشتراک گذاری

۲۹ هشدار نشان می دهد که ازدواج شما با مشکل روبرو است

لینک دانلود فرمت PDF

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/02/علائم-هشدار-دهنده-طلاق.pdf

                                   بسم الله الرحمن الرحیم

۲۹ هشدار نشان می دهد که ازدواج شما با مشکل روبرو است

اگر در یک ازدواج بد هستید ، عزت نفس شما رنج می برد. ممکن است خود را افسرده و در حالت اضطراب مختلف زندگی کنید.

هیچ کس نباید زندگی را از این طریق طی کند.

در هر ازدواج زحمات زیادی در جاده ها وجود دارد ، اما وقتی این برآمدگی ها بیش از حد بزرگ یا بیش از حد شایع شوند ، باید نگاهی دقیق تر به این بیندیشید که زندگی و ازدواج شما به کجا هدایت می شود.

به چه تعداد پرچم قرمز احتیاج دارید؟برخی از آنها ممکن است درست جلوی شما بازی کنند و شما هم خیلی مشغول هستید و یا خیلی ناامید هستید که متوجه شوید ازدواج شما با مشکل روبرو است و ممکن است در مسیر سریع جدایی و طلاق قرار بگیرید.

این به این معنی نیست که بگویید اگر خودتان را در بسیاری از مواردی که ازدواج شما نجات می دهد ندیده اید … زیرا این امکان وجود دارد.

اما اولین قدم برای نجات ازدواج ، شناخت مشکلات و انجام اقدامات لازم برای همکاری با همسرتان برای رفع آنها است.چه تعداد از این علائم هشدار دهنده می تواند در ازدواج خودتان برجسته باشد؟

شماره ۱ پرچم سرخ: شما نمی خواهید یک وقت با کیفیت را در کنار هم بگذرانید.

پرچم ۱آیا از یک روز طولانی در محل کار به خانه می آیید ، لباس را عوض می کنید و بلافاصله به قسمت خصوصی کوچک خانه خود می روید؟ آیا گرفتن یک لیوان شراب از آغوش و بوسه همدیگرمهمتر است وقتی یکی از شما در خانه راه می رود؟

همه باید چشم پوشی کنید ، اما وقتی دوست ندارید آخر هفته ها یا بعد از ظهرها وقتی هر دو به خانه می روید ، با یکدیگر در ارتباط باشید ، یک رابطه به جای یک امتیازبه بار و تحمیل تبدیل می شود.سپری کردن زمان جدا از هم دیگر خوب است ، اما اگر بخواهید بیشتر مواقع جدا ازدیگری وقت صرف کنید مشکل ایجاد میشود.

پرچم سرخ شماره ۲: شما دیگر نمی جنگید.

این به نظر می رسد ضد کارآمد است ، اما اگر حتی نتوانید میزان عصبانیت خوبی نسبت به همسر خود داشته باشید ، روابط شما ممکن است دچار مشکل بزرگی شود.

هنگامی که شما نمی توانید در مورد آنچه اتفاق افتاده است صحبت کنید ، یا آنقدر سرد هستید که حتی از گوش دادن دیگر امتناع می ورزید ، به مشکلات اجازه می دهید که خنثی و تکثیر شوند.

با یک دعوا ، حداقل شما احساسات خود را ابراز می کنید ، و بارها و بارها ، هرچقدر هم که سخت باشد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که یک قطعنامه پیش رو باشد.عدم دعوا نشانه بی تفاوتی است و بی تفاوتی از عصبانیت بدتر است. دعوا بدان معنی است که شما تا حدی متعهد به روابط خود هستید.

 جنگیدن نمی تواند علامت بسیار نگران کننده ای باشد که قبلاً در حوله انداخته اید.

پرچم سرخ شماره ۳: فعالیت جنسی زیادی ندارید.

بعضی اوقات موارد پزشکی وجود دارد که مانع از برقراری رابطه جنسی می شوند ، اما وقتی تصمیم آگاهانه ای برای عدم متقاعد کردن به سکس دارید ، شما بی احترامی میکنید.

صمیمیت چیزی است که ازدواج شما را از هر رابطه دیگری جدا می کند ، و وقتی که آن را پشت سر گذاشتید مسئله بزرگی است.

 اگر مشکلات پزشکی وجود دارد ، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید با آغوش گرفتن ، بوسیدن یا نگه داشتن دست محبت نشان ندهید.هنگامی که حتی نمی توانید این کار را انجام دهید یا نمی خواهید این کار را انجام دهید ، باید زنگ هشدار در مورد روابط شما خاموش شود.

پرچم سرخ شماره ۴: ناسازگاری جنسی.اگر هنوز شعله ای در اتاق خواب می سوزد ، اما شما یک شمع کوچک هستید و همسرتان آتش سوزی جنگل است ، می توانید در روابط خود زنگ خطر را به صدا در آورید.

فعالیت های جنسی با گذشت زمان تغییر می کنند. فشارها و فشارهای زندگی مدرن میل جنسی را نیز از بین می برد.اما اگر نمی توانید یک جلسه خوب و پرشور را به طور منظم ومرتب انجام دهید و از زمان سپری شده در کنار هم لذت ببرید ، رابطه جنسی یک مشکل است و نه شادی در زندگی.خوشبختانه ، درمان های زیادی در آنجا وجود دارد که می توانید امتحان کنید ، اما اگر نمی خواهید زندگی عاشقانه خود را پرشور یا به نیازهای شریک زندگی خود توجه کنید ، این در طولانی مدت مشکل خواهد بود.

پرچم سرخ شماره ۵: خیانت جنسی.

آیا واقعاً حتی لازم است بدانیم که چقدر این امر می تواند به یک ازدواج آسیب برساند؟ این منجر به شکسته شدن اعتماد و ارتباط می شود که می تواند چالش برانگیز باشد.

پرچم سرخ شماره ۶: شما قادر به گفتگوی ناراحت کننده نیستید.

هر ازدواج سالم در این راه با چالش هایی همراه است و برقراری ارتباط سالم برای برقراری رابطه سالم بسیار مهم است.آیا می توانید در مورد پول ، سکس ، برنامه های آینده ، فرزندان ، روابط با سایر اعضای خانواده و سایر موضوعات قابل لمس صحبت کنید؟اگر می خواهید صادق باشید ، به این معناست که یک سطح اعتماد وجود دارد … اما اگر هر مکالمه ای در مورد یک موضوع قابل لمس احساس می کند احساسات ناخوشایند است ، شما واقعاً قصد گوش دادن به یکدیگر را ندارید و این بدان معنی است که روابط شما دچار رنج و مشکل است.

پرچم سرخ شماره ۷: شما هرگز با همسر خود اختلاف نظر ندارید.این نسخه دیگری از عدم توانایی مکالمه ناراحت کننده است.تفاوت در این است که شما موضع منفعل تری فرض می کنید زیرا شما هم بی تفاوت هستید و از اینکه چگونه مکالمه به پایان می رسد می ترسید یا آنچه را که خواهید شنید دوست ندارید. هر ازدواج اختلاف نظر دارد و در حالی که دعوا بد است ، هرگز اختلاف نظر نمی تواند نشانه این باشد که چیزی درست نیست.در شرایطی مانند این ، غیر معمولی نیست که همه چیز زیر سطح آن فرو رود ، تا اینکه آنها به یک بحث بزرگ و ناگوار وارد شوند که می تواند پایان یک ازدواج باشد.

پرچم سرخ شماره ۸: شما به مشاوره نمی روید.

شما مشکلات ازدواج خود را شناسایی کرده اید و در مورد آنها با همسرتان صحبت کرده اید.یکی از راه حل های مفید برای بسیاری از زوج ها ، مشاوره فردی یا زوجین است.اما اگر شما یا همسرتان از درخواست کمک حتی امتناع کنید ، این تنها سطح جدی اختلال عملکردی که در ازدواج شما وجود دارد را تأیید می کند.

پرچم سرخ شماره ۹: تقسیم ناهموار کارها در خانه.

 در برخی از ازدواج ها ، ممکن است یک همسر ممکن باشد در خانه بماند و دیگری کار کند ، یا ممکن است یک همسر هنگام مراقبت از وظایف خانه از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد … اما وقتی به وضوح توزیع نابرابر در کار خانه یا نحوه انجام آن وجود دارد یا شما تا چه حد یک خانه را باید تمیز کنید یا ..هنگامی که در خانه هستید سعی در پرورش فرزندان دارید ، می توانید یک فشار عظیم به منابع خانگی بیفزایید.

همچنین ممکن است هر همسر دارای موارد داغ خود مانند حمام تمیز یا آشپزخانه باشکوه باشد ، در حالی که همسر دیگر ممکن است هر شب لباس های شسته شده یا غذاهای خوب را در اطراف یک میز شام را ارزش افزوده خود قرار دهد.

شما محصول دو خانوار جداگانه از جایی هستید که بزرگ شده اید ، و این سیستم های ارزشی متفاوتی را ایجاد می کند که یا باید هر روز با آنها سازش پیدا کنید و یا برای انجام نبرد آماده می شوید.

پرچم سرخ شماره ۱۰: مشکلات مربوط به مواد مخدر یا الکل.

بسیاری از افراد حتی وقتی ازدواج به خوبی پیش رفت ، به مواد مخدر و الکل متوسل می شوند اما وقتی این ازدواج بد شود ، اثرات به صورت نمایی افزایش می یابد. اگر می خواهید سرعت خراب کردن ازدواج خود را سرعت بخشید ، مواد مخدر و الکل این کار را انجام می دهند.این نوع رفتار مخرب همچنین می تواند در طول و بعد از طلاق به شکلی بزرگ به شما بازگردد.

اگر ثابت شود که این امر در شکاف ازدواج شما نقش داشته است ، می تواند به عنوان زمینه ای برای طلاق در برخی ایالت ها مورد استفاده قرار گیرد.همچنین مطمئناً در مسائل مربوط به حضانت کودک نقش ایفا خواهد کرد و حتی ممکن است در بعضی موارد نفقه یا نحوه تقسیم اموال را نیز تحت تأثیر قرار دهد. اگر به ازدواج خود اهمیت می دهید ، عادات مربوط به مواد مخدر و الکل را در جریان قرار دهید.خماری می تواند بسیار گسترده تر از آنچه شما حتی گمان می کنید باشد.

پرچم قرمز شماره ۱۱: همسر شما خاطره یک فیل را دارد.

استدلال این یک چیز است ، اما مطرح کردن یک تجاوز جزئی که چندین سال پیش اتفاق افتاد نه تنها شکل بدی نیست ، بلکه این یک علامت بزرگ است که کسی در حال حفظ امتیاز بوده است.شما همان شخصی نیستید که سالها پیش بودید ، اما اگر همسرتان در این نسخه از شما گیر کرده است یا می توانید چندین بار از رفتارهای گذشته را از راه بازگشت به موقع بیاورید ، مراقب باشید!این خاطرات از گذشته بزرگتر می شوند و خود را در خوشه هایی نشان می دهند که زندگی شما را به یک قطار زشت قطار تبدیل می کنند که ظاهراً از هیچ جا نمی تواند بیرون بیاید.

این به خصوص بسیار بد است که شما اجازه می دهید به کار خود ادامه دهید و به سختی می توانید آن رویدادهای گذشته را بخاطر بسپارید یا خاطرات آنقدر مه آلود هستند که شما هیچ راهی مؤثر برای مقابله با اتهامات علیه خود ندارید.

پرچم قرمز شماره ۱۲: عدم احترام به حریم خصوصی شما.همسر شما ممکن است پیامهای تلفن یا متون شما را بدون دانستن آن ، یا با هک کردن تلفن خود یا اصرار داشتن دسترسی به آنها ، بررسی کند.

آنها ممکن است صورتحسابهای تلفنی را که می آیند پاک کنند یا تمام حسابهای رسانه اجتماعی شما را ردیابی کنند. این علائم عدم اعتماد نیز نشانه سوء استفاده عاطفی است.در حالی که به اشتراک گذاشتن هر چه بیشتر با همسرتان خوشایند است ، مواردی وجود دارد که شاید ترجیح دهید خصوصی نگه دارید.

پرچم سرخ شماره ۱۳: علناً شما را شرم آور می کند.

این یک چیز است که هر چند وقت یکباربرای کمی اذیت کردن انجام دهید ، اما این کار دیگری است که یک دادگاه کامل انجام دهید و همسرتان را خجالت بدهید ، خصوصاً در حلقه متقابل دوستان ، همکاران یا اقوام.اگر به هر مدتی ازدواج کرده اید ، باید نقاط نرم همسرتان را بدانید و اگر می خواهید ازدواج خود را خراب کنید ، حتماً هر فرصتی را که دارید همسرتان را تحقیر کنید.

حرمتی وجود دارد که با ازدواج پیش می رود ، و اگر شما یا همسرتان نمی توانید به آن حرمت احترام بگذارید ، پس شما در حال حاضر گامی بزرگ در جهت پایان دادن به روابط خود برداشته اید.

شماره ۱۴ پرچم سرخ: شما آخرین کسی هستید که می دانید.

یک سلسله مراتب اطلاعاتی وجود دارد که باید بیشتر اوقات در طول ازدواج درنظر داشته باشید. همسر شما باید از اولین کسانی باشد که در مورد کار در محل کار ، برنامه های تعطیلات آخر هفته با دوستان ، ثبت نام بچه ها در کلاس ها ، و  سایر موارد آگاهی داشته باشد.تصمیم گیری یک جانبه یا به اشتراک گذاری اطلاعات با افراد غیر از همسرتان در بیشتر مواقع بی احترامی است.اگر تا به حال برای شما اتفاق افتاده باشد ، احساس خیانت ناشی از آن را می دانید. این احساس خوبی نیست ، مطمئناً

شماره ۱۵ پرچم سرخ: دوستانتان مشکلات خود را در روابط شما نشان می دهند.

ممکن است شما به دلیل راحتی یا ترس از مشکلات  یا از فراموشی در روابط خود نابینا باشید ، اما اگر دوستانتان در مورد کیفیت ازدواج شما موضوعاتی را مطرح می کنند ، باید گوش دهید.

اگر در انکار هستید یا علائم واضحی را که دیگران می توانند ببینند ، چشم پوشی می کنید ، خود را به ندانستن میزنید.

گاهی اوقات دوستان نیز می توانند منبع خوبی برای خالی کردن مشکلات خود و کمک به شما در کار کردن از طریق راه حل هایی باشند که ممکن است باعث اختلال در ازدواج شما شود.

شما باید بدانید که به چه کسی اعتماد دارید ، که دیدگاه خوبی و متعادل از روابط شما دارد و دایره کوچکی از دوستان و نزدیکان خود را در اختیار دارید که می توانند به شما توصیه های مشروع کنند.به همین ترتیب ، اگر آنها با مشکلی که می بینند نزد شما بیایند ، می توانید بیشتر از آنچه متوجه می شوید در امتداد منحنی شکست باشید.

پرچم سرخ شماره ۱۶: همسری که نمی تواند  شغل داشته باشد.

مگر اینکه توافق کرده باشید که یکی از شما همسر اقامت در خانه باشد ، هر دو شما باید در یافتن و حفظ شغل به بهترین شکل ممکن متعهد باشید.این به معنای این نیست که شما در اشتغال خود به مواردی ناخوشایند برخورد نکردید ، اما اگر برای درآمدزایی یک خانه هر دو درآمد شما طول بکشد ، باید هر دو کار پیدا کنید و با آنها کنار بیایید.شما قادر خواهید بود بگویید چه زمانی یک همسر تلاش صادقانه ای را در این زمینه انجام می دهد … یا نه.

پرچم قرمز شماره ۱۷: همسری که روزهای ویژه را به عنوان خاص فراموش نمی کند یا خاص در نظر نمیگیرد.

اگر نیم دیگر شما روزهای تولد ، سالگرد یا روزهای دیگر را فراموش کرده است که در زندگی شما خاص است یا از این بدتر یادآوری می کند اما یک کار ترسناک برای جشن گرفتن این مناسبت را انجام می دهد ، دیگر به کارت یا گل نیاز ندارید تا به شما بگوید چیز جالبی نیست.مگر اینکه همسر شما یک سوءتفاهم کامل اجتماعی داشته باشد (و برخی از همسران هم هستند) ، کار سختی برای به یاد آوردن این نوع روزها و سپس استفاده از آنها به اندازه کافی در اولویت قرار دادن دشوار نیست.انجام یک رابطه سالم کار ساده ای نیست.

شماره ۱۸ پرچم سرخ: درباره مسائل پول دروغ یا پنهان کاری است.

یکی از متداول ترین دلایلی که ازدواج ها از بین می روند مربوط به مسائل مربوط به پول است.یک همسر به طور کلی رشته های کیف پول ، پرداخت صورتحساب ، بودجه و پرداخت سرمایه و حساب های بانکی را کنترل می کند ، اما این اطلاعات باید یک کتاب باز باشد و به راحتی و بدون هیچ گونه تردیدی در دسترس همسر دیگری است.برخی از همسران ممکن است اعتیاد به هزینه یا قمار را ایجاد کنند که می تواند باعث شود آنها مشکلات پولی را مخفی کنند که ثبات مالی یک ازدواج را تهدید و تضعیف می کند.بعضی از افراد آنلاین به عنوان وسیله ای برای خوددرمانی یا برای رفع نیازهایی که در جاهای دیگر زندگی آنها وجود ندارد ، به صورت آنلاین خرید می کنند.این امر می تواند به سرعت از کنترل خارج شود و فشار زیادی بر روابط ایجاد کند ، به علاوه لازم نیست که با ناهنجاری ، خیانت و عصبانیت مقابله کنید.

پرچم سرخ شماره ۱۹: شما منتظر آمدن به خانه نیستید.

این یک چیز است که در حالی که مشاجره می کنید اینگونه احساس کنید ، اما وقتی به روشی استاندارد برای احساس شما تبدیل می شود ، قبلاً شروع به جدایی منفعلانه با همسر خود کرده اید.خانه محل پناهندگی ، مکانی برای استراحت و آرام کردن است ، اما اگر با ترس از خانه رفتن به خانه خود بروید ، می توانید به یک توده بزرگ از روابط بروید ، راههای دیرکردن در محل کار را پیدا خواهید کرد ، کارهای بدی انجام میدهید در راه خانه ، برنامه ریزی شب های پسران یا دختران با نگرانی عادی ، و برای تعطیلات طولانی روز و شب در تعطیلات آخر هفته  بروید ، شما از مکانی که باید راحت ترین باشد ، دوری می کنید.

پرچم سرخ شماره ۲۰: همسری که مرتباً به طلاق تهدید می کند

آنها ممکن است مفهوم را در اولین اشاره به استدلال بریزند و شما آن را صرفاً به عنوان وقت زیادی صحبت می کنید ، اما این می تواند نشانه ای باشد که آنها اندیشه های درونی خود را به سمت شما سوق می دهند.همسری که این کار را انجام می دهد ناراضی است و آنها به شما این امکان را می دهند که شما آن را بشناسید. همچنین این بدان معناست که آنها احتمالاً مهارت های حل اختلاف را ندارند و می توانند مجموعه ای از مشکلات زناشویی مداوم خود را ایجاد کنند.

پرچم سرخ شماره ۲۱: مخالفت با مسائل والدین.

روش های بی حد و حصر وجود دارد که یک مادر و پدر می توانند در مورد نحوه رشد فرزندان اختلاف نظر داشته باشند. از کجا باید به مدرسه برویم ، با چه دوستانی حلق آویز شویم ، نحوه انجام تکالیف چگونه انجام می شود ، چگونه نظم و انضباط انجام شود ، چه آیینی را دنبال کند ، چه سختی می تواند کودک را به صورت آکادمیک و / یا با ورزش یا فعالیتهای ویژه سوق دهد.لیست بی پایان است و مگر اینکه در مورد بیشتر نکات مهم توافق صورت گرفته باشد ، می تواند یک استدلال بسیار واقعی و پرشور باشد که بارها و بارها نتیجه می گیرید. چالش های اضافی والدین بودن را اضافه کنید که شامل عدم خواب ، بی تجربگی در مورد نحوه مراقبت از کودک ، هزینه های بالای مهدکودک است و به راحتی می توان فهمید که چگونه فشارهای فرزندان باعث می شود ازدواج باعث شود یک مسیر نامتعارف انجام شود.

شماره ۲۲ پرچم سرخ: گزینه هایی در دوستان.

گروه افرادی که در دبیرستان یا کالج با آنها فرار کرده اید ممکن است در آن زمان بسیار سرگرم کننده بوده باشند ، اما حتی اگر شما بزرگ شده باشید ، ممکن است آنها چنین نباشند.ممکن است نسبت به دوستان خود وفاداری خاصی را احساس کنید ، اما بگذارید با آن روبرو شویم که برخی از آنها فقط با همسرتان سازگار نیستند و مطمئناً آن را به شما اطلاع می دهند. برخی از دوستان ، به ویژه آنهایی که هنوز مجرد هستند ، می توانند برای ازدواج سمی باشند.

یافتن تعادل مناسب یا حتی تصمیم گیری در مورد راه های جزئی می تواند بسیار دشوار باشد و باعث نارضایتی شود. اگر همسر شما تصمیم به قطع معاشرت با دوستان خود گرفت حتی اگر بدانید که این روش شما را عصبانی می کند ، این یک مشکل است.

شماره ۲۴ پرچم سرخ: احساس تنهایی می کنید.

اگر نیازهای شما به همراهی و پشتیبانی عاطفی برآورده نشود ، احساس تنهایی حتی در صورت جسمی بودن با شخص دیگری کاملاً ممکن است.اگر از همسر بودن نسبت به خود بودن احساس ناراحتی می کنید ، مشکلی پیش آمده که نیاز به توجه دارد.به عنوان یک نتیجه برای این ، اگر شریک زندگی تان به طور جدی در کارهایی که دوست دارید انجام دهید شرکت نمی کند (یعنی رقص خط ، آشپزی تماشای فوتبال ، دیدن هنرمند مورد علاقه خود در کنسرت) ، آنگاه باعث می شود تنهایی هنگام پرواز انفرادی یا با دوستان و همسران آنها بیشتر از آنچه دوست دارید

شماره ۲۵ پرچم قرمز: شما احساسات روده خود را نادیده می گیرید.

ضمیر ناخودآگاه چیز فوق العاده ای است.این مشکلات ۲۴/۷ (۲۴ ساعت در روز)به وجود خواهد آمد و هرگز به شما دروغ نمی گوید ، حتی اگر به خودتان دروغ بگویید.

بارها ، شما سعی خواهید کرد که صدای کوچک را که در اعماق وجودتان است ، انکار کنید.

نادیده گرفتن فعال دل شما فقط می تواند تا مدت طولانی ادامه یابد.یا ازدواج شما به شما کمک می کند ، یا اینکه آن صدای اندک شما را تحت فشار قرار می دهد تا اینکه شما قدم جدایی یا طلاق را برای سکوت بردارید.شما در این سالها به خیلی چیزهای زندگی به دل خود اعتماد کرده اید. رابطه زناشویی شما نباید در این سطح نادیده گرفته شود.

شماره ۲۶ پرچم سرخ: همیشه وقتی ازدواج می کنید احساس استرس می کنید.

همه در زندگی خود استرس کمی دارند اما وقتی در ازدواج شما یک فشار روانی بیش از حد وجود دارد ، این امر تا چه اندازه به نتیجه نهایی شما خواهد رسید.اگر دیگر سهمی در نحوه تعامل با همسرتان ندارید یا احساس می کنید همیشه در نگهبانی بوده اید ، دلیلی برای آن وجود دارد.بیاموزید که وقایع زندگی (شغل ، والدین و غیره) را از روابط اساسی با همسر خود جدا کنید.احتمالاً می دانید که آیا به دلیل ازدواج خود استرس دارید یا خیر. نشانگر دیگر این است که شما وقتی می دانید همسرتان به زودی از فعالیت های روزانه خود به خانه می آید ، موارد را مشاهده می کند. آیا منتظر آن هستید؟ یا آیا این فکر شما را به میزان معینی دچار ترس و وحشت می کند؟ همانطور که احتمالاً از قبل می دانید ، بد بودن آن بد است.

شماره ۲۷ پرچم سرخ: احساس کنترل می کنید.

وقتی افکار و نظرات شما تأیید نشود ، عزت نفس شما را تضعیف می کند.بدون گفتن در بعضی چیزها و یا اینکه نظر شما به طور مرتب رد شود ، نارضایتی ایجاد می شود و احساس می کنید کنترل ندارید.این می تواند خود را به روش های کوچک (بدون گفتن در مورد شام) یا به روش های بزرگ (که در نوع اتومبیل خریداری شده حرفی برای گفتن ندارید) بیان کنید.به طور کلی پول همیشه یکی از مهمترین راهها برای کنترل شخصی است.اگر کارت اعتباری خود را ندارید یا دسترسی بانکی محدودی ندارید ، این نیز نشانگر مشکل است.

شماره ۲۸ پرچم سرخ: شما آماده نیستید که یک قدم بزرگ در ازدواج خود بردارید.

همیشه هنگام تصمیم گیری بزرگ در ازدواج ، عدم اطمینان وجود دارد.آیا باید خانه بخرید؟ به بخش دیگری از کشور منتقل می شوید؟ تغییر شغل؟ برگرد به مدرسه؟این ابهام طبیعی است ، اما وقتی دوباره و دوباره این اتفاق بیفتد ، و بعد از وزن تمام حقایق نمی توانید تصمیمی بگیرید ، می توانید دچار دردسر شوید زیرا صدای درونی شما با شما صحبت می کند و شما را از سرمایه گذاری بیشتر در رابطه باز می دارد. .همیشه اینطور نیست ، اما وقتی آن را با سایر عوامل ترکیب کردید ، می تواند نشانه ای از سلامت رابطه شما باشد.برعکس ، هنگامی که شما آماده تغییر بزرگ هستید و این احساس می شود همسرتان شما را عقب نگه داشته است ، می تواند درگیری ایجاد شود.برخی از مردم می خواهند رویاهای بزرگ را تعقیب کنند ، در حالی که برخی دیگر از خانه سفید حصار شده در حومه شهر راضی هستند.

شماره پرچم سرخ شماره ۲۹: شما در آغاز رابطه خود از یک معامله گر چشم پوشی کردید.

بعضی اوقات ، عشق همه را تسخیر می کند. در موارد دیگر ، “بعداً فهمیدید.”شما در روابط خود به پیش می روید و ازدواج می کنید ، به طور کامل در مورد ارزش ها و نوع زندگی مورد نظر خود در آینده کاوش نمی کنید.معامله گرانی که از آنها چشم پوشی می کنید می تواند شامل تصمیم گیری در مورد بچه دار بودن یا نبودن کودک ، جایی که در آن زندگی می کنید ، نحوه مشاهده پول ، دین و چند مورد بلیط بزرگ دیگر که در نهایت برای به چالش کشیدن یک رابطه باز می گردند را شامل شود.معامله گران ممکن است برای مدتی دفن شوند ، به خصوص در گرما و شور هنگام ازدواج ، اما دیر یا زود ، آنها مجدداً مورد بررسی قرار می گیرند.

از اینکه ترجمه مطالب خیلی شیوا نیست ما را ببخشید هدف گرفتن نکات اصلی موضوع است

                              تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

                         منبع: www.survivedivorce.com

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان