طرز تهیه سالم ترین قهوه

اشتراک گذاری

تهیه قهوه

تاریخ:
۲۲ آوریل ۲۰۲۰
منبع:
انجمن قلب و عروق اروپا
خلاصه:
سالم ترین روش تهیه یک فنجان قهوه تازه چیست؟ یک مطالعه جدید که به بررسی پیوندها بین روشهای تولید قهوه و خطرات ناشی از حمله قلبی و مرگ منجر شده است ، نتیجه گرفته است که دم کرده صافی امن ترین است.

همه ما ممکن است قهوه بیشتری بنوشیم تا به ما در زنده ماندن قفل COVID-19 کمک کنیم. امروزه دانشمندان سالم ترین روش تهیه قهوه را اعلام می کنند.

اولین مطالعه برای بررسی ارتباط بین روش های دم کردن قهوه و خطرات ناشی از حمله قلبی و مرگ نتیجه گرفته است که دم کرده فیلتر شده ایمن ترین است. این تحقیقات امروز در ژورنال اروپایی پیشگیری از بیماریهای قلب ، مجله انجمن اروپایی قلب و عروق (ESC) منتشر شده است.

پروفسور داگ س. تیل ، نویسنده مطالعه ، گفت: مطالعه ما شواهد قوی و قانع کننده ای در مورد ارتباط بین روش های دم کردن قهوه ، سکته قلبی و طول عمر نشان می دهد. “قهوه بدون فیلتر حاوی موادی است که کلسترول خون را افزایش می دهد. با استفاده از صافی این مواد از بین می رود و باعث می شود حملات قلبی و مرگ زودرس کمتر شود.”

قهوه یکی از محبوب ترین نوشیدنی های جهان و پرمصرف ترین ماده محرک است. حدود ۳۰ سال پیش پروفسور تله متوجه شد که نوشیدن قهوه با کلسترول تام و کلسترول LDL “بد” مرتبط است – تا حدی که احتمالاً عواقب مخربی برای سلامت قلب داشته باشد. آزمایشات ، مقصرین موجود در قهوه را شناسایی کرده و دریافتند که می توان آنها را با استفاده از فیلتر از بین برد. یک فنجان قهوه فیلتر نشده حاوی حدود ۳۰ برابر غلظت مواد حاوی چربی در مقایسه با قهوه فیلتر شده است.

تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید   

منبع:https://www.sciencedaily.com/releases/2020/04/200422214101.htm

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ