محاسبه کالری مورد نیاز روزانه بدن Male(مرد)……Female(زن)………لطفا میزان فعالیت خود را با توجه به متن زیر پرکنید:::میزان متابولیک پایه (BMR)(خانه اول:افراد ناتوانو معلول)—–بی تحرک : ورزش کم یا عدم ورزش کردن(خانه دوم)—— فعال :تمرین یا ورزش 1-3 بار در هفته (حانه سوم)——- فعال متوسط – تمرین یا ورزش 3-5 بار در هفته (خانه چهارم)—— – – بسیار فعال :تمرین یا ورزش سخت 6-7 بار در هفته (خانه پنجم)—– فعالیت اضافی : تمرین یا ورزش یا شغل فیزیکی(جسمی)بسیار سخت(خانه آخر)
Please enter your age
Please enter your gender
Please enter your height
Please enter your weight (Kg)
Please select an activity level
Please enter your First Name
Please enter your Last Name
Please enter your best email address
محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator
پیشگیری از آنفلوانزا در بارداری

پیشگیری از آنفلوانزا در بارداری

شیر دادن به نوزاد تازه متولد شده

اشتراک گذاری

دانلود رایگان

تغذیه با شیر مادر به طور ایده آل باید خیلی زود پس از تولد نوزاد شما شروع شود. کودک معمولاً پس از تولد هوشیار است و اگر در تماس پوست و بدن با بدن مادرش دچار اختلال نشود ، به طور خودبخود پستان را جستجو خواهد کرد. تحقیقات نشان می دهد که مادر هنگام نشان دادن آماده بودن کودک باید به نوزاد خود تغذیه کند. این ممکن است قبل از وزن گیری ، حمام کردن و لباس پوشیدن آنها باشد.هنگامی که این امکان پذیر نیست ، تماس پوستی به پوست بین مادر و نوزاد که اجازه می دهد زمان آشنایی با شما فراهم شود ، می تواند  قبل از تغذیه با شیر مادر اتفاق بیفتد.

در اولین ساعت شیردهی

تغذیه با شیر مادر در ساعت اول یا بعد از تولد بسیار مهم است زیرا:این باعث می شود شما به عنوان مادر اطمینان بیشتری داشته باشید که می توانید شیر دهید.کودک شما شروع به دریافت اثرات ایمونولوژیکی آغوز (اولین شیر مادر ، محافظت در برابر عفونت و بیماری) می کند.هضم و روده کودک شما تحریک می شود.اگر کودک در این مرحله به درستی تغذیه کند ، ممکن است از مشکلات مکیدن جلوگیری شود.پیوند بین شما و کودک شما تقویت می شود.

تغذیه با شیر مادر بعد از عمل سزارین

اگر نوزاد خود را با سزارین به دنیا آورده اید:اولین شیردهی ممکن است در اتاق عمل اتفاق بیفتد ، در حالی که در حال دوختن بخیه ها هستید ، کودک در زیر پارچه های استریل قرار دارد اگر این امکان پذیر نباشد ، معمولاً در اتاق ریکاوری ، در اسرع وقت پس از زایمان یا به محض بازگشت به اتاق خود اتفاق می افتد.اگر بیهوشی عمومی یا اپیدورال داشته باشید ، ممکن است رفتار تغذیه کودک شما تحت تأثیر قرار گیرد.اگرروی داروی داخل وریدی برای تسکین درد هستید ، ماما باید در طول شیردهی با شما بماند.

لینک دانلود

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2019/12/شروع-شیر-دادان-به-نوزاد.pdf

نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 29 / 12 / 2019
بازدید : 1,699 بار
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=1154