محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

چه چیزی مکالمه را جالب می کند؟

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

چه چیزی مکالمه را جالب می کند؟

غالباً مردم تصور می کنند که موضوع گفتگوی شما باید بسیار جالب باشد. واقعاً درست نیست من شنیده ام که طنزپردازان توصیف می کنند خود را  با ساخیتن ساندویچ … و صدها نفر با تمرکز بالا در حال گوش دادن نشسته اند.

بنابراین درس اینجا است:

آنچه در مورد آن صحبت می کنید همیشه لازم نیست بسیار جالب باشد. اگر نمی ترسید آشکارا چشم انداز ، شخصیت و عقیده بی نظیر خود را به اشتراک بگذارید ، تقریباً هر مکالمه را جالب می کنید.

و اگر می دانید که مکالمات شما “خسته کننده” هستند … مشکل در اینجا می تواند این باشد که شما به سادگی در حال تبادل حقایق با شخص دیگر هستید. شما اشتباه می کنید که عمیق تر نشوید ، و می فهمید که شما یا آنها به عنوان یک فرد چگونه عمل می کنند.

مثالی در اینجا وجود دارد: صحبت کردن با کسی درباره آمار بیس بال خسته کننده است. صحبت کردن در مورد آنها در مورد تیم بیس بال مورد علاقه خود ، بازیکن بیس بال ، اینکه چگونه شما به عنوان یک کودک بیس بال بازی کردید و اینکه چگونه شما را شکل داده است … به طور ناگهانی موضوع گفتگو “خسته کننده” بسیار جالب به نظر می رسد ، زیرا از نظر عاطفی به دو نفر شما اهمیت داده است.

                   سایت پزشکی دکتر جدید

لینک دانلود PDF

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2019/12/چه-چیزی-مکالمه-را-جالب-می-کند.pdf

نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 08 / 12 / 2019
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=891