محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

اطلاعات جدید کرونا ویروس

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

 اطلاعات جدید کرونا ویروس

امروز ، FDA یک به روز رسانی آنلاین مصرف کننده را با راهنمایی هایی در مورد چگونگی انجام هر یک از اقدامات ساده برای کاهش سرعت شیوع بیماری کرونا ویروس و محافظت از خود ، خانواده ها و جوامع خود منتشر کرد. این مراحل عبارتند از:

شستن دست ها اغلب با آب و صابون؛ هنگامی که در اطراف دیگران قرار دارید ، دهان و بینی خود را با ماسک غیر جراحی بپوشانید. اجتناب از جاهای شلوغ و تجمع کردن؛ و تمرین فاصله اجتماعی (به عنوان مثال ، حداقل ۱۸۰ سانتی متر رعایت فاصله از دیگران).

 شرکت ، Oxford Medical Instrument USA USA ، محصولات استنشاقی نمک از جمله “لوله های نمکی درمانی OMI” را با ادعای گمراه کننده مبنی بر اینکه محصولات می توانند باعث کاهش ، پیشگیری ، معالجه ، تشخیص و یا درمان COVID-19 شوند را افراد به فروش می رسانند ، به فروش می رساند.در حال حاضر هیچ محصول تأیید شده توسط FDA برای جلوگیری یا درمان COVID-19 وجود ندارد.

FDA درخواست کرده است که آکسفورد Medical Instruments USA Inc. ، فوراً فروش این محصولات غیر مجاز را متوقف کند. مصرف کنندگان نگران COVID-19 باید با ارائه دهنده خدمات درمانی خود مشورت کنند.

تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

منبع:https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/coronavirus-covid-19-update-daily-roundup-august-12-2020

دسته بندی : کرونا ویروس
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 13 / 08 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=2401