محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

۳۷ مکان که بیشترین احتمال را برای انتقال ویروس کرونا دارند

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

رستوران ، کلوپ سلامتی ، پارک یا ساحل محلی شما ممکن است باز باشد ، اما موارد ویروس کرونا در سراسر کشور در حال افزایش است. بیشتر مردم می خواهد بداند: چه فعالیت هایی ایمن است و از کدام یک باید خودداری کرد؟ هفته گذشته ، یک تیم از پزشکان انجمن پزشکی تگزاس تقریباً همه فعالیت ها – از باز کردن نامه شما تا رفتن به یک بار – را بر اساس میزان خطر آنها رتبه بندی کردند.

بخاطر داشته باشید که این سطوح براساس ورودی اعضای پزشک گروه ویژه و کمیته است ، با این فرض که – بدون توجه به فعالیت – شرکت کنندگان از حداکثر احتیاطات ایمنی ، از جمله فاصله اجتماعی ، ماسک پوشیدن و تمرین بهداشت دست استفاده می کنند.  . برای کشف خطر پذیری هر فعالیت ، از کم خطرترین (سطح خطر ۱) تا بیشتر (سطح خطر ۹) خطرناک ، به ادامه مطلب بروید.

مکان های خطرناک انتقال کرونا

  • باز کردن نامه

سطح خطر: ۱

در اوایل بیماری همه گیر ، مردم نگران دچارشدن به  COVID-19 از طریق گشودن نامه یا جعبه های تحویل بودند. با این حال ، طبق گفته پزشکان انجمن پزشکی تگزاس ، خطر بسیار کمی وجود دارد

  • دریافت سبد خرید

 سطح خطر: ۲

اگر زمانی برای لذت بردن از وعده های غذایی همراه با  راحتی منزل خودتان بوده است ، اکنون زمان آن فرا رسیده است. تحویل یا تحویل گرفتن از یک رستوران راهی عالی برای نه تنها حمایت از اقتصاد محلی ، بلکه راهی برای  محافظت در برابر ویروس است. به گفته کارشناسان ، سطح خطر فقط ۲ است.

  • بازی تنیس

سطح خطر: ۲

به گفته کارشناسان ، اگر می خواهید به ورزش گروهی بپردازید ، یک مسابقه تنیس بهترین شرط شماست. با توجه به اینکه تنیس در فضای باز بازی می شود و هر بازیکن طرف مخصوص زمین خود را دارد ، فاصله اجتماعی عالی است.

برای ادامه دانلود در لینک زیر کلیک کنید

https://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/09/37-مکان-که-بیشترین-احتمال-را-برای-گرفتن-ویروس-کرونا-دارند-۲٫pdf

دسته بندی : کرونا ویروس
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 16 / 09 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=2842