محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

کلید های رشد عشق محترمانه

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

رشد عشق

وقتی واقعاً عاشق کسی هستید، بهترین ها را برای آنها می خواهید. اگر می خواهید بهترین های خود را به آنها بدهید، به دلیل این است که باید نهایت احترام خود را به آنها بدهید. چطوری این کار را انجام میدهی؟

شما این کار را با روشی که درباره آنها فکر می کنید انجام دهید، خود را بیان کنید و نسبت به آنها رفتار کنید. نکته مهم دیگر مسئله ای است که ما اغلب آن را مورد توجه قرار می دهیم، صبر کنید تا رابطه برقرار کنید تا وقتی که با شخصی که به او احترام میگذارید ملاقات کنید.

هنگامی که ما برای برقراری ارتباط از طریق دوستان، رسانه ها یا حتی از درون خودمان با فشار روبرو می شویم، می توان به راحتی رابطه ای را با کسی شروع کرد که واقعاً دوستش نداریم یا به آن احترام نمی گذاریم.

بعضی اوقات این روابط می تواند به نتیجه برسد، اما تنها ماندن تا زمانی که فرد مناسب در کنارمان قرارگیرد، معقول تر به نظر میرسد.

تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

کانال تلگرامی    t.me/jadidpdf

دسته بندی : سبک زندگی سالم
نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 24 / 12 / 2019
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=1097