پیشگویی شخصیت با طرز نشستن فرد

اشتراک گذاری

پیش گویی شخصیت

لینک دانلود تصویری PDF

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/03/پیش-بینی-شخصیت-با-طرز-نشستن-فرد.pdf

                                بسم الله الرحمن الرحیم

پیش بینی شخصیت با طرز نشستن فرد

وقتی نشسته اید ، پاهای خود را چگونه نگه دارید؟ این همان چیزی است که وضعیت نشسته شما درباره شخصیت شما می گوید!

موقعیت A

افرادی که مانند اینها می نشینند بسیار خلاق و کاریزماتیک هستند. آنها خودجوش هستند و در مورد تصمیماتی که می گیرند خیلی فکر نمی کنند. این می تواند هر از گاهی مشکل ایجاد کند ، اما جذابیت طبیعی آنها به آنها کمک می کند تا از وضعیت چسبنده ای خارج شوند. این افراد زندگی را یک ماجراجویی می دانند و برای تجربیات جدید باز هستند. آنها همچنین بسیار محبوب هستند و به راحتی دوست های جدیدی ایجاد می کنند ، اگرچه بسیاری از این روابط زودگذر هستند.

موقعیت B

افرادی که در این مقام قرار می گیرند رویای واقعی هستند. آنها تخیل غنی دارند و می توانند خود را در یک روز به طور کامل از دست بدهند. آنها بسیار همدل هستند و به راحتی می توانند با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند ، اما گاهی به دلیل این امر خود را در پس زمینه قرار می دهند. آنها شنوندگان بسیار خوبی هستند و با احساسات خود کاملاً در تماس هستند.

موقعیت C

اینها افراد پر هرج و مرج هستند که در تمرکز و نشستن مشکل دارند. ذهن آنها همیشه در حال حرکت است و آنها اغلب قبل از فکر کردن در مورد تأثیر سخنانشان صحبت می کنند. آنها به راحتی خسته می شوند ومدت تمرکز کوتاهی دارند. آنها بیشتر در یک محیط سریع و بارهای محرک می درخشند. در روابط آنها می توانند به سرعت بی علاقه باشند ، و به کسی نیاز دارند که بتواند عقب برگرداند.

موقعیت D

این افراد اغلب بسیار باهوش و متفکر منطقی خوبی هستند. آنها دقیق ، منظم و مرتب هستند. خانه های آنها غالباً تمیز و مرتب هستند و همه چیز جای مناسب خود را دارد. آنها کمی محافظه کار هستند و به سرعت همه چیز را در مورد خودشان فاش نمی کنند. با این حال آنها بسیار صادقانه هستند و دوست ندارند شایعه شوند. آنها در هر شرایطی آرام هستند و چشم انداز را به راحتی از دست نمی دهند.

موقعیت E

این افراد بسیار هدفمند هستند و برای شغل خود بسیار ارزش قائل هستند. آنها اهمیت زیادی برای تعیین اهداف بلندپروازانه برای خود می گذارند و به کمتر راضی نمی شوند. از نظر شخصی نیز آنها دوست دارند اهداف را تعیین کنند ، به عنوان مثال وقتی صحبت از سلامتی و عشق است. آنها نسبت به همه چیز ، از جمله ظاهر خودشان ، بسیار کمال گرا هستند. بعضی اوقات این باعث می شود که آنها از آنچه که در حال حاضر هستند چشم پوشی کنند زیرا همیشه در آرزوی کسب اطلاعات بیشتر هستند.

                           تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ