درمان جدید برای ویروس کرونا(کوید۱۹ )

اشتراک گذاری

درمان ویروس کرونا(کوید۱۹)

دانلود فرمت PDF در زیر

http://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/04/درمان-جدید-برای-ویروس-کروناکوید۱۹-.pdf

                                      بسم الله الرحمن الرحیم

درمان جدید برای ویروس کرونا(کوید۱۹ )

به روزرسانی Coronavirus (COVID-19): FDA دستگاه تصفیه خون را برای معالجه COVID-19 مجاز می کند

برای انتشار فوری:

۱۰ آوریل ۲۰۲۰

سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجوز استفاده اضطراری از سیستم تصفیه خون را برای معالجه بیماران ۱۸ ساله یا بالاتر با بیماری تائید شده کوید ۱۹(Coronavirus 2019 (COVID-19) بستری در بخش مراقبت های ویژه (ICU) با نارسایی تنفسی تایید شده یا قریب الوقوع را صادر کرد. .

این محصول مجاز با کاهش مقدار سیتوکین ها و سایر واسطه های التهابی ، یعنی پروتئین های فعال کوچک در جریان خون که پاسخ ایمنی سلول را با فیلتر کردن خون و بازگشت خون فیلتر شده به بیمار کنترل می کنند ، کار می کند. پروتئین های برداشته شده به طور معمول در طی عفونت ها افزایش می یابند و می توانند با “طوفان سیتوکین” همراه باشند که در برخی از بیماران مبتلا به کوید ۱۹(COVID-19) اتفاق می افتد و منجر به التهاب شدید ، شوک سریع پیشرونده ، نارسایی تنفسی ، نارسایی اندام و مرگ می شود.

استفان م هان ، کمیسر FDA گفت: “ما به کار خود در همه بخش ها ادامه می دهیم تا توسعه روشهای پیشگیری و درمانی بیشمار از پیشگیری و درمان را با تسهیل دسترسی اضطراری برای بیماران ، تا حد امکان و پشتیبانی از ارزیابی روشهای درمانی احتمالی ، تسریع کنیم.” دکتر ، “با مجوز امروز  دستگاه تصفیه خون ، ما در انتظار دسترسی به گزینه درمانی برای بیماران در بخش مراقبت های ویژه هستیم تا به کاهش شدت بیماری کمک کنیم. کارکنان ما به مرور شبانه روزی تمام محصولات پزشکی را برای تسریع در دسترس بودن روش های درمانی برای مبارزه با این بیماری ویرانگر ادامه می دهند.

 “FDA این مجوز استفاده اضطراری را به Terumo BCT Inc. و Marker Therapeutics AG برای دستگاه های Spectra Optia Afheresis و Depuro D2000 دستگاههای کارتریج جذب خود صادر کرد.

FDA ، آژانسی در وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده ، با اطمینان از ایمنی ، اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی ، واکسن ها و سایر محصولات بیولوژیکی برای استفاده انسان و وسایل پزشکی از سلامت عمومی محافظت می کند. این آژانس همچنین مسئولیت امنیت و امنیت غذای ملت ما ، مواد آرایشی ، مکمل های غذایی ، محصولاتی که تابش الکترونیکی را از بین می برد و تنظیم محصولات تنباکو را بر عهده دارد.

                                تهیه و ترجمه:دکترحسین جدید

منبع: https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/coronavirus-covid-19-update-fda-authorizes-blood-purification-device-treat-covid-19

دکترجدید

532 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟