محصولات و مطالب رایگان
اندازه گیری شاخص توده بدنی(BMI) ……….. راهنما: زیر 18.5 لاغر …………. طبیعی:25_18.5 ………… اضافه وزن:30_25 …………….. چاقی کلاس یک: 35_30 ……………………..چاقی کلاس دو:40_35………چاقی کلاس سه:40 به بالا ………… Imperial را انتخاب کرده قد و وزن را وارد کنید سپس calculate را بزنید
BMI Calculator
Imperial    Metric
ft in
lbs
Powered by Easy BMI Calculator

اسطوره ها در مورد شیر

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری

کریستوفر گاردنر اسطوره ها در مورد شیر را شگفت زده کرد
یک محقق استنفورد که اخیراً در مورد حقایق و “حقایق” در مورد شیر صحبت کرده است ، شیر منبع خوبی برای کلسیم است اما لزوماً مهمترین عامل برای سلامتی استخوان نیست.

اکثر ما با اعتقاد به این که شیر برای ساختن استخوان های قوی و بزرگترها برای جلوگیری از پوکی استخوان مهم است ، بزرگ شدیم. گاردنر ، استاد رنبورگ فرخار و استاد پزشکی گفت: شیر ، یک منبع خوب کلسیم ، لزوماً مهمترین عامل برای سلامت استخوان ها نیست.
وی گفت: “کشورهایی مانند ژاپن و هند وجود دارند که جمعیت آنها عمدتاً متحمل لاکتوز نیستند ، جایی که میزان مصرف شیر پایین است و میزان شکستگی لگن نیز پایین است. اما بسیاری از این فرهنگ ها نسبت به آمریکایی ها فعالیت های سنگین تری انجام می دهند. ” “بهتر است به جای نوشیدن شیر به عنوان راهی برای تقویت استخوان های خود از لحاظ جسمی فعالترباشیم.
“وی افزود: مطالعات نشان داده است که نوشیدن شیر می تواند تراکم استخوان شما را بهبود ببخشد ، اما این که آیا به جلوگیری از شکستگی استخوان کمک می کند جای بحث دارد.

در مورد افزایش وزن ، ممکن است میزان چربی شیر شما تاثیری در وزن شما نداشته باشد

تهیه کننده:دکترحسین جدید

منبع:http://med.stanford.edu/news/all-news/2018/08/christopher-gardner-busts-myths-about-milk.html

نویسنده : دکترجدید
تاریخ انتشار : 04 / 05 / 2020
بازدید :
لینک کوتاه : https://www.drjadid.com/?p=1867