بسته کاهش وزن و لاغری-هفته 3

اشتراک گذاری

عادات غذایی سالم تر ، فعال تر ایجاد کنید،و راهنمای 3 ماهه آسان ما را دنبال کنید تا وزن خود را با این کار کم کنید.اگر افراد دارای اضافه وزن هستند ، معمولاً به این دلیل است که کالری بیشتری از آنچه لازم دارند میخورند و مینوشند. این راهنما به شما کمک می کند تا تعداد کالری مصرفی خود را کاهش دهید.

این به شما کمک می کند تا در جهت کاهش وزن کار کنید با مقدار ایمن و پایدار از 0.5 کیلوگرم تا 1 کیلوگرم(1 پوند تا 2 پوند) در هفته. برای بیشتر مردان این به  معنی عدم مصرف بیش از 1900kcal در روز و برای بیشتر زنان ،کمتراز 1400 کیلو کالری خواهد بود . شما همچنین می توانید کالری هدف خود را با استفاده از محاسبه گر BMI در سایت پزشکی دکترجدید دریافت کنید .

این بسته آموزشی کاهش وزن توسط دکترجدید تهیه شده است .

قیمت هر بسته آموزشی یا پکیج کاهش وزن در 3 ماه هفته به هفته طبقه بندی شده است-قیمت هفته سوم 50 هزار تومان میباشد.کل مطالب علمی بوده و از منابع معتبر ترجمه شده است.بسته هفته اول و دوم آماده دانلود است و بسته های هفته های بعد در حال آماده سازی هستند و به زودی بار گذاری میشوند.

بسته هفته سوم شامل راهنمای کاهش وزن در هفته سوم ،ورزش های کششی بعد از پیاده روی و فرم ثبت هفتگی رژیم و فعالیت بدنی میباشد.

برای دانلود ابتدا به سبد بیافزایید سپس از سبد اقدام به پرداخت کنید.بعد از پرداخت لینک دانلود به صورت اسم بسته در پایین برگه نشان داده میشود روی آن کلیک کنید تا دانلود شود.ضمنا یک لینک هم به ایمیل شما ارسال میشود.

برای راحتی کار ابتدا در سایت عضو شوید تا دانلود های شما برای همیشه در حساب کاربری شما ذخیره شود.

لطفا از فاکتور خود اسکرین شات بگیریدالبته صورت حساب به ایمیل شما هم ارسال خواهد شد.

در صورت بروز مشکل به شماره 09366156715 پیامک ارسال کنید.

کانال تلگرامی دکترجدید http://t.me/jadidpdf

گروه به اشتراک گذاری تجربیات کاهش و افزایش وزن دکترجدید http://t.me/vaznemonaseb

با تشکر دکترجدید

درباره این محصول نظر دهید !