چگونگی کاهش وزن در ۱۵ هفته-دکترجدید

اشتراک گذاری

کاهش وزن در ۱۵ هفته

عادات غذایی سالم تر ، فعال تر ایجاد کنید،و راهنمای ۱۲ هفته ی آسان ما را دنبال کنید تا وزن خود را با این کار کم کنید.اگر افراد دارای اضافه وزن هستند ، معمولاً به این دلیل است که کالری بیشتری از آنچه لازم دارند میخورند و مینوشند. این راهنما به شما کمک می کند تا تعداد کالری مصرفی خود را کاهش دهید.

در کمترین زمان وزن خود را کاهش دهید

این به شما کمک می کند تا در جهت کاهش وزن کار کنیدبا مقدار ایمن و پایدار از ۰٫۵ کیلوگرم تا ۱ کیلوگرم(۱ پوند تا ۲ پوند) در هفته. برای بیشتر مردان این به  معنی عدم مصرف بیش از ۱۹۰۰kcal در روز و برای بیشتر زنان ،کمتراز ۱۴۰۰ کیلو کالری خواهد بود . شما همچنین می توانید کالری هدف خود را با استفاده از محاسبه گر BMI در سایت پزشکی دکترجدید دریافت کنید .

این اولین راهنما از ۱۲ راهنمای اطلاعات هفتگی است ،که پر از رژیم غذایی ، تغذیه سالم و فعالیت است مشاوره هر بسته شامل نمودار غذا و فعالیت است برای کمک به شما برای پیگیری پیشرفت عملکرد خود نمودار را چاپ کنید و آن را در جایی بچسبانید که بتوانید آن را ببینید ، مانندروی یخچال شماقبل از شروع ، به بررسی  شاخص توده بدنی (BMI)خود در سایت پزشکی دکتر جدید بپردازید ، از کالری سنج ما استفاده کرده و وزن خود را ثبت کنید.

آیا این برای من است؟

و………

این برنامه به زودی ارائه میشود

تهیه کننده: دکترحسین جدید

کانال تلگرامی دکترجدید http://t.me/jadidpdf

دکترجدید

532 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟