ویزیت-آنلاین-مجازی-اینترنتی-تلفنی-واتساپ-پزشک-دکتر-نوشتن-آزمایش-سونوگرافی-رادیولوژی-اینترنتی

اکثر بیماران یا خانواده آنها دنبال یک سایت پزشکی معتبر میگردند که مطالبش در تشخیص و درمان بیماریها مورد اعتماد باشد سایت پزشکی دکترجدید این اعتبار را دارد..شما می‌توانید به صورت اینترنتی و آنلاین از خدمات مشاوره ما شما شامل: تشخیص و درمان بیماریها ،نوشتن و تفسیر آزمایشات،ثبت نسخه الکترونیک داروهای نسخه شده قبلی،درخواست مشاوره جهت درمان‌های به روز دنیا برای بیماری خود یا عزیزانتان و … استفاده کنید.

که یک ارائه دهنده مراقبت های پزشکی را از هر کجا ببینید، با طیف گسترده ای از مزایای:وقتی نگرانی دارید، می توانید رو در رو با یک ارائه دهنده مراقبت های پزشکی صحبت کنید.

تشخیص یا درمان مورد نیاز برای شرایط مختلف سریع و راحت است.

می تواند از مراجعه به مراقبت های فوری یا اورژانس جلوگیری کند.

حتی می توانید در صورت لزوم نسخه ای را برای داروخانه خود ارسال کنید.

یکی از اعضای خانواده، مراقب یا مترجم می تواند به شما ملحق شود.

ویزیت های مجازی برنامه ریزی شده به شما این امکان را می دهد که به جای مراجعه مجدد به پزشک، به ارائه دهنده خود برای ویزیت بعدی آنلاین مراجعه کنید.

چه نوع ویزیت های مجازی برای بیماران در دسترس است؟

ویزیت های مجازی یا اینترنتی:  نیازی به قرار ملاقات با پزشک ندارید. شما به پزشک ارائه‌دهنده‌ خدمت از طریق تلفن همراه تا تلفن خانگی متصل خواهید شد که می‌تواند در مورد هر تعداد از نگرانی‌های رایج مراقبت‌های بهداشتی یا پزشکی به شما کمک کند.

 این ویزیت‌های مجازی درخواستی برای بیماران 2 سال به بالا در دسترس است، اگرچه بزرگسالان باید بیماران ۱۷ سال و کمتر را در طول ویزیت خود همراهی کنند.

ویزیت های مجازی مراقبت سریع برای بیماران در سایت پزشک دکترجدید، در ساعات زیر در دسترس است:

ساعات کاری ما متغییر است .لطفا تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.

هزینه مشاوره ۲۰۰ هزارتومان

هزینه نسخه الکترونیک و ثبت آزمایش ۱۰۰ هزار تومان

تماس یا پیامک 989366156715+

تماس یا پیامک