روش انجام لیپوساکشن-دکترجدید

اشتراک گذاری

لیپوساکشن

لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی برای تغییر شکل بدن با از بین بردن چربی بدن است. لیپوساکشن باید توسط یک جراح پلاستیک متخصص انجام شود. بیمه هزینه لیپوساکشن آزیبایی را پوشش نمی دهد.

لیپوساکشن چیست؟لیپوساکشن (لیپکتومی یا لیپوپلاستی نیز نامیده می شود) نوعی جراحی زیبایی است که برخی از افراد در نظر می گیرند تا احساس خود را نسبت به شکل ظاهری بدن بهبود بخشند. این روش یک روش کاهش وزن نیست.

لیپوساکشن با از بین بردن چربی از  نواحی خاصی، شکل برخی از مناطق بدن را تغییر می دهد. این روش معمولاً برای ران ، باسن ، شکم ، بازوها ، گردن و زیر چانه استفاده می شود ، همچنین برای پشت ، زانوی داخلی ، سینه ، گونه ، ساق پا و مچ پا نیز استفاده می شود.

برخی از افراد همزمان با سایر روشهای جراحی زیبایی مانند لیفت صورت ، تقویت سینه یا جراحی ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) لیپوساکشن انجام می دهند.

آیا لیپوساکشن برای من مناسب است؟

لیپوساکشن برای شما مناسب است اگر انتظارات واقع گرایانه ای در مورد این روش دارید ،یعنی سعی کرده اید با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم فرم بدن خود را تغییر دهید و در زمان انجام عمل از سلامتی خوبی برخوردار باشید.

در حالی که مردم – به ویژه خانم ها – معمولاً برای داشتن ظاهری خاص و فرم بدنی احساس فشار می کنند ، لیپوساکشن ممکن است چاره ساز نباشد.و…

کانال تلگرامی دکترجدید http://t.me/jadidpdf

برای ادامه مطلب در لینک زیر کلیک کنید

https://www.drjadid.com/wp-content/uploads/2020/09/لیپوساکشن.pdf

دکترجدید

526 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...

کتاب سوالاتplab۲

150000 تومان
تماس یا پیامک
× ارسال پیام در واتساپ